Trwałe tynki do robienia elewacji zewnętrznych

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST sprawiają, że klienci chętnie go kupują. Przede wszystkim, tynki akrylowe jest odporny na oddziaływanie czynników pogodowych. Jest to również materiał elastyczny, jaki wykazuje sporą odporność mechaniczną.

Wyróżnia go idealna przyczepność do podłoża. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to kolejny argument motywujący do zakupu. Oznacza, że tynk może być zastosowany na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Walory estetyczne oraz imponująca kolorystyka powodują, że klienci chętnie kupują ten rodzaj farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co powoduje, iż jego nakładanie nie jest czasochłonne.

Sprzedawany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technik. W związku z tym nadaje się do położenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po 28 dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw jest udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na witrynie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Abstrahując od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to uzyskać. W sklepie tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach 25 kg. Klienci mogą obeznać się z opisem na stronie. Do ich wglądu pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne oraz atest systemu. Efektywność oraz szybka aplikacja są dowodem na to, że opłaca się wybrać ten konkretny preparat. W jego składzie uwzględniona jest specjalna kombinacja środków biobójczych, co minimalizuje rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest zamieszczony.

Dodaj komentarz