Rzetelne nastawienie teamu z Przeprowadzki od A do Z

Profesjonalne nastawienie pracowników z Przeprowadzki od A do Z sprawia, że ta firma z Krakowa jest chętnie wybierana przez klientów prywatnych oraz przez właścicieli firm, jacy w przyszłości mają przed sobą przeprowadzkę. Indywidualna realizacja zleceń to gwarancja dla klientów, że zakres przeprowadzki będzie dopasowany do ich wymagań. Znaczące jest wszystko: sposób pakowania, zabezpieczania i przewożenia.

Poza tym można oczekiwać na wskazówki, jak umiejętnie się pakować. Poza transportem standardowych przedmiotów pracownicy z Przeprowadzki od A do Z zajmą się przewiezieniem mebli i przedmiotów drogocennych. Nic nie zostanie zarysowane. W trakcie spakowania załoga niczego nie zniszczy i zachowa tajemnicę zawodową.

Noszenie, demontaż oraz montaż mebli, zapakowanie domowych sprzętów, papierów firmowych, elementów szklanych, dzieł sztuki i sprzętu sportowego to zadania wykonane bezproblemowo i bez ryzyka poniszczenia. W momencie rozpoczęcia współpracy pracownicy dokładnie wszystko rozplanują, a później dostarczają do domu lub przedsiębiorstwa zleceniodawcy pudła, zabezpieczając całość, aby nie zniszczyła się w trakcie przewozu. Na części szklane dedykowane są specjalnie zaprojektowane kartony z przegródkami, by nic się nie stłukło.

Na delikatne rzeczy nakładana jest folia bąbelkowa. Przy przeniesieniu większych gabarytów pracownicy korzystają z wózków oraz specjalnie zaprojektowanych pasów. Wszystkie przeprowadzki są objęte ubezpieczeniem. Doświadczeni pracownicy oraz kierowcy zrealizują też przeprowadzki na terenie Polski i zagraniczne.

Samochody zaliczające się do floty zakładu Przeprowadzki od A do Z są właściwie przystosowane do realizacji przeprowadzki. Zleceniodawcy doceniają również atrakcyjne ceny. Firma znana jest także z realizowania przeprowadzek zaliczanych do niestandardowych. Wszystkie rzeczy zaliczane do unikatowych albo o większej wadze mogą zostać przewiezione. Ponadto, mogą także zostać utworzone specjalne konstrukcje, umożliwiające wkładanie dobytku w niestandardowe miejsca.

Dodaj komentarz