Dezynfekcja zrealizowana przez zakład BIOS

Przynosząca dobre rezultaty dezynsekcja realizowana w BIOS bazuje na tym, że usunięte są owady latające i biegające. Ich obecność w pomieszczeniach może być związana z niebezpieczeństwem przenoszenia chorób wśród ludzi oraz zwierząt. Może również zaistnieć groźba skażenia jedzenia. I to właśnie wtedy dezynsekcja jest konieczna. Przykładowo, w branży spożywczej czynność ta jest regulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS wykorzystuje metody, dopasowując je indywidualnie do konkretnych przypadków. Techniki mechaniczne to zasadzki jakie wyłapują owady. Techniki fizyczne to ozonowanie i techniki z zastosowaniem pary.

Stosowane są także metody chemiczne, czyli preparaty owadobójcze. Techniki biologiczne stosowane są do innych owadów, utrudniających życie oraz pracę lub niebezpiecznych dla stanu zdrowia. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz szkodniki żywności. Po zrealizowanej interwencji klient dostaje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatem. Często wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy zastosowaniu innowacyjnego osprzętu, co daje pewność, że usługa będzie wykonana wzorowo.

Na dezynsekcję zrobioną przez firmę BIOS zdecydowane są: zakłady produkcyjne w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, młyny, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne dostępne usługi to zwalczanie pluskiew, jakie również realizowane są na bardzo dobrym poziomie. Każda dezynsekcja jest zrealizowana w zgodzie z przepisami prawa i na bazie wyznaczników, jakie są podane klientom wcześniej. Zleceniodawcy dokładnie wiedzą, kiedy będą mogli powrócić do mieszkania albo do pracy w biurze i nie martwią się, że w grafiku cokolwiek mogłoby się zmienić.

Dodaj komentarz