Apartament w Mechelinkach – bardzo dobra alternatywa dla osób, które planują odwiedzić Trójmiasto

Apartament w Mechelinkach to świetna alternatywa dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest blisko Rewy i Gdyni. Nowoczesne oraz gustownie zaaranżowane mieszkanie pozwoli każdemu czuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej rezerwować pobytu w drogich hotelach, w jakich w dodatku jest zgiełk.

A można liczyć na znacznie większą wygodę. To dobra opcja dla osób, które uwielbiają wypoczywać w ciszy, a pomimo to będzie zależało im na bliskiej lokalizacji atrakcyjnych nadmorskich miasteczek. Duże mieszkanie jest w całości do wykorzystania przez gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają chęć. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to salon z kuchnią, mniejsza łazienka oraz jedna sypialnia z wygodnym łóżkiem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Idealnym rozwiązaniem jest taras na dachu, umożliwiający komfortowy odpoczynek. Można się na nim opalać, nie przebywając na zaludnionej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim idealnie poczują się równocześnie osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 metrów kwadratowych. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią spędzać czas wolny nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie lubią aktywności. Pobyt można rezerwować online albo telefonicznie: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w apartamencie Mechelinki otrzymują wybrane miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Wysokie bezpieczeństwo przekłada się także na komfort podróżowania. Apartament rezerwuje się w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny i komfortowy apartament z 3 sypialniami to miejsce przeznaczone dla osób, którym kameralna atmosfera nie jest obojętna.

Dodaj komentarz